نام: زندگی روی مریخ/Life On Mars

گونه: مجموعه تلویزیونی

ژانر: پلیسی - جنایی - معمایی - کمدی - سفر در زمان

بر اساس: "زندگی روی مریخ" اثر "متیو گراهام"،"تونی جردن" و "اشلی فروا Ashley Pharoah"

(این سریال بر اساس یک سریال بریتانیایی به همین نام ساخته شده است.)

محصول: 20 کره جنوبی . شبکه OCN

تعداد قسمت: 16

نوشته شده توسط: لی دائه آیی "Lee Dae II"

کارگردانی شده توسط: لی جانگ هیو

تهیه کنندگان اجرایی: چانگ وو - وینسنت هوانگ - جو هیه رین

بازیگران: جونگ کیونگ هو - پارک سونگ وونگ - گو آه سانگ - اوه دائه هوان - نوه جونگ هیون - 

کیم جائه کیونگ

خلاصه داستان:

داستان این سریال درباره ی ستوانی به نام "هان ته جو" است که درگیر یه پرونده قتل سریالی میشه که یه جورایی به دوران کودکی خودش هم مربوطه و تو همین حین تصادف میکنه و زمانی که به هوش میاد متوجه میشه به سال 1988 رفته.

بچه ها از نظر من این سریال بشدت عااااااااااالیه.فوق العاده اس اصن.

بقدری برای من جذاب بود که قسمت آخرش رو 4 روز طول کشید تا تموم کنم چون اصلا دلم نمی خواست این سریال تموم بشه و تا همین حالا خیلی دلم براش تنگ شده.(البته هر کسی سلیقه و نظری داره.!)

چطور تا حالا "پارک سانگ وونگ" و "جانگ کیونگ هو" دنبال نمیکردم و به عنوان یه کیدرام زنده بودم،الله و اعلم.

نظر فراموش نشه لطفا :)

پرنسس جامیونگ گو(جومونگ۳)/معرفی سریال

اطلاعیه در مورد عشقم لی مین هو❤بازیگر زن سریال گابلین به عنوان نقش مقابل لی مین هو انتخاب شد❤

میکس سریال باران عشق(مشارکتی من و دوست نماشاییم ریحانه)

معرفی سریال بهار می آید

میکس سریال زندگی خصوصی او(مشارکتی من و دوست نماشاییم نازی،سینا درخشنده)تقدیم به نیلوفر

لی مین هو و پارک مین یانگ در یک سریال مدرسه __ سکانس برتر

سری چهارم تصاویر سریال افسانه دریای آبی(نویسنده غیرحضوری)

,سریال ,کیونگ ,یه ,زندگی ,همین ,این سریال ,    ,روی مریخ ,زندگی روی ,بر اساس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی sobhanrezaiee gfdsa ﮼پارس‌وب‌گروه‌آوایِ‌شبانه فروشگاه پروژه های میکروکنترلر (AVR PIC 8051 ) سان دی ال کشتی محمد رمضانپور یادداشت های ماهان سایت دانلود و استخراج ارز دیجیتال رایگان بدون هزینه و سرمایه بیت کوین و اتریوم استخراج کن میلیونر شو وبلاگ رسمی آموزشگاه زبان انگلیسی امیران