نام: سیندرلا و چهار شوالیه/Cinderella with four knights

گونه: مجموعه تلویزیونی

ژانر: عاشقانه - کمدی

بر اساس: رمان "سیندرلا و چهار شوالیه" اثر "لی مین یونگ (بائک میو)"

محصول: 2016 کره جنوبی . شبکه tvN

تعداد قسمت: 16

نوشته شده توسط: مین جی ایون - وون یونگ سیل

کارگردانی شده توسط: کِوون هیوک چان - لی مین وو

تهیه کنندگان اجرایی: لی جانگ سو - گواک گِون سو - کیم می را - کیم یه جی

طراحی و اجرا توسط: استودیو اژدها

بازیگران: پارک سو دام - جانگ ایل وو - آهن جائه هیون (Ahn Jae Hyun) - لی جونگ شین - 

چویی مین - سون نا ایون

خلاصه داستان:

*دوستان من چیزی که به عنوان خلاصه دارم ارائه میدم،چیزی یکم بیشتر از خلاصه سریال هستش؛پس اگر فکر می کنید ممکنه با خوندش از جذابیت سریال براتون کاسته بشه،نخونید!*

*اسپویل*

داستان این سریال درباره ی دختری به نام "ها وون" است که مادرش رو در گذشته از دست داده و با نامادری و خواهر ناتنیش زندگی میکنه (پدرش با کامیون خارج از شهر کار میکنه و دیر به دیر به خونه میاد). از اونجایی که نامادریش بهش خرجی نمیده،چند کار پاره وقت داره و در تلاشه پولاشو جمع کنه تا شهریه دانشگاهش رو جور کنه.(میخواد معلم بشه بچم :) ).دانشگاه قبول میشه و پولش هم جور میکنه اما متوجه میشه که پدرش اجاره آرامگاه مادرش رو پرداخت نکرده و مجبور میشه پول دانشگاهش رو  برای اجاره آرامگاه مادرش پرداخت کنه اما بهش پیشنهاد میشه در ازای زندگی ای 3 ماهه با 3 پسر در یک خونه و سر به راه کردنشون،پول شهریه دانشگاهش رو پرداخت میکنن و .

نقد کوچکی از سریال توسط نویسنده:

از نظر من فیلمنامه ی خوبی داشت و در حد خودش جذاب بود و فیلم روی یه لاین نسبتا آروم پیش میره (البته نمیشه گفت که هیچ اتفاق هیجان انگیزی نداره).به نظرم طنز قوی ای داشت و من شخصاً با این سریال خیلی خندیدم :) و عاشقانه اش هم به اندازه و زیبا بود.                       

به نظرم موسیقی و آهنگ های سریال عالی بودند و به شدت دوستشون داشتم.                   

طراحی صحنه و لباس هم خیلی خوب بود.

زوج اول سریال رو خیلی دوست داشتم.مخصوصا دختره (خدایی دختر خیلی خوووب بود؛من با این سریال طرفدارش شدم :) ) ولی زوج دوم سریال خیلی به دلم ننشست! و متاسفانه با کارکتر های "کانگ هیون مین" و "هه جین" ارتباط برقرار نمیکردم و به نظرم میشد بازیگران بهتری رو به جای این دو کارکتر انتخاب کرد.

"پدربزرگ" هم خیلی باحال بود و به نظرم بهترین بازیگر برای این نقش بود."کانگ سو وو" هم خوب بود.

پایان سریال هم قشنگ بود!

شاااید اوایل سریال خیلی جذبتون نکنه اما بعد از دو یا سه قسمت احتمالا خوشتون میاد اما در هر صورت هر کسی سلیقه ای داره دیگه. :)

+نظر فراموش نشود مخصوصا دوستانی که این سریال رو دیدن!         

پرنسس جامیونگ گو(جومونگ۳)/معرفی سریال

اطلاعیه در مورد عشقم لی مین هو❤بازیگر زن سریال گابلین به عنوان نقش مقابل لی مین هو انتخاب شد❤

میکس سریال باران عشق(مشارکتی من و دوست نماشاییم ریحانه)

معرفی سریال بهار می آید

میکس سریال زندگی خصوصی او(مشارکتی من و دوست نماشاییم نازی،سینا درخشنده)تقدیم به نیلوفر

لی مین هو و پارک مین یانگ در یک سریال مدرسه __ سکانس برتر

سری چهارم تصاویر سریال افسانه دریای آبی(نویسنده غیرحضوری)

,سریال ,خیلی ,رو ,هم ,مین ,    ,این سریال ,و به ,به نظرم ,چهار شوالیه ,اجاره آرامگاه مادرش

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

dehatma ارزان کده پوپک دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. موزیک جدید پخس اسباب بازی دراستان اردبیل غریبه آشنا mediaresan hitmelodi ketabkhoooneh distribution-of-safety-equipment-ig