نام: فقط برقص/Just Dance

گونه: مجموعه تلویزیونی

ژانر: ورزشی - مدرسه ای - تا حدودی طنز و عاشقانه

محصول: 20 کره جنوبی . شبکه KBS2

تعداد قسمت: 16

نوشته شده توسط: کِوون هیه جی

کارگردانی شده توسط: پارک هیِون سِوک

تهیه کنندگان: آهن چانگ هو (Ahn Chang-ho) - جانگ یِون جی - پارک سِول گی

تهیه کنندگان اجرایی: هوانگ اِیو کیونگ -کیم سِونگ گون - لی جانگ هی

طراحی و اجرا توسط: تولید درام KBS2

بازیگران: پارک سه وان - جانگ دونگ یون - کیم سون یونگ - جانگ هیون سونگ - لی جو یونگ - جو هائه ایون - شین دو هیون - لی یو می - جانگ سونگ بوم - سونگ جی این

خلاصه داستان:

*دوستان من چیزی که به عنوان خلاصه دارم ارائه میدم،چیزی یکم بیشتر از خلاصه سریاله؛پس اگر فکر میکنید ممکنه با خوندنش از جذابیت سریال براتون کاسته بشه،نخونید!*

*اسپویل*

داستان این سریال در مورد دختری است به نام "کیم شی یون" که آرزو داره به دانشگاه سئول بره و کارگردان بشه اما مادرش به شدت مخالفه و اون برای اینکه بتونه به دانشگاه بره،باید یک فرم "ارزیابی دانش آموز" پر کنه که تمام بخش ها باید کامل و بر اساس حقیقت نوشته بشه؛در چند بخش خواسته شده تا

"چیزایی که از یه فعالیت کلاسی که سخت براش تلاش کردید یاد گرفتید و حسش کردید"

و

"یه تجربه ای که توش فکر،همکاری،و تعاون داشته باشه یا یکی از فعالیت های مدرسه ای باشه و چیزایی که ازشون یاد گرفتید یا حس کردید"

نوشته بشه (که خب همچین تجربه ای نداشته :/)."باشگاه رقص ورزشی" مدرسه اشون بنا به دلایلی مجبور میشه فعالیتش رو از سر بگیره و بنر پخش میکنن که "عضو می پذیریم" و "شی یون" با دیدن بنر به اینفکر میوفته که اگه وارد این گروه بشه و دوره بگذرونه میتونه چارت های فرم ارزیابی رو پر کنه و به دانشگاه بره؛اما کسی عضو باشگاه نمیشه و همه اکثرا برای عضویت به "مرکز نوجوانان" میرن و "شی یون" با روش های مختلف چند تن از دوستانش رو مجاب میکنه همرا با او عضو باشگاه بشن و .

نقدی کوتاه از سریال توسط نویسنده:

از نظر فیلمنامه بد نبود و نسبتا آروم پیش میرفت و طنز و عاشقانه اش هم به اندازه بود.

موسیقی های سریال خیلی خوب بود.

بازیگرانش بد نبودن اما من شخصا از کارکتر "هه جین" و "آقای لی" خوشم میومد.

پایانش رو دوست داشتم و به نظرم خوب جمعش کردن

در کل سریال بدی نبود و برای پر کردن اوقات فراغت خوبه!

امیدوارم خوشتون اومده باشه :)

نظر فراموش نشه مخصوصا دوستانی که این سریال رو دیدن.

پرنسس جامیونگ گو(جومونگ۳)/معرفی سریال

اطلاعیه در مورد عشقم لی مین هو❤بازیگر زن سریال گابلین به عنوان نقش مقابل لی مین هو انتخاب شد❤

میکس سریال باران عشق(مشارکتی من و دوست نماشاییم ریحانه)

معرفی سریال بهار می آید

میکس سریال زندگی خصوصی او(مشارکتی من و دوست نماشاییم نازی،سینا درخشنده)تقدیم به نیلوفر

لی مین هو و پارک مین یانگ در یک سریال مدرسه __ سکانس برتر

سری چهارم تصاویر سریال افسانه دریای آبی(نویسنده غیرحضوری)

,سریال ,رو ,جانگ ,یون ,های ,به دانشگاه ,شی یون ,چیزایی که ,طنز و ,عضو باشگاه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبـــلاگ عـــترت پیـــامبر اعظـــم مای پیکس لاو | فیلم و عکس | خبر و سرگرمی videosa vesalhonar bimico محمد گله از من نکن www.film.ir دانلود فیلم و سریال الیت لند | Elitland فروش محصولات جدید ورزشی